Mimari Örnekler

Resimlerle Mimari Örnekler

Etkileşime ve İletişime Açık Bir Ofis Kurgusu

‘İnsan Odaklı’ Çalışma Alanları…

  •     FEATURE 1    
  •     FEATURE 2    
  •     FEATURE 3    
  •     FEATURE 4    
    FEATURE 1    

LeasePlan

Türkiye’deki ilk ofisini 2013 yılında projelendiren MuuM

Hollanda merkezli filo kiralama şirketi LeasePlan’in Türkiye’deki ilk ofisini 2013 yılında projelendiren MuuM, firmanın hızlı büyümesi sonucunda ihtiyaç haline gelen ikinci ofisini de tasarladı. İlk ofisin aynı tasarım yaklaşımının yeni ofiste de sürdürülmek istenmesi nedeniyle Kağıthane Tekfen Ofis Park’ta yer alan ikinci ofislerini de Mimar Murat Aksu ve Mimar Umut İyigün’ün tecrübelerine teslim eden LeasePlan Türkiye’nin dinamik, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kurumsal yaklaşımı, tasarımın en önemli çıkış noktaları olarak ele alınmış.

    FEATURE 2    

Mimar Murat Aksu

‘İnsan Odaklı’ Çalışma Alanları…

MuuM, LeasePlan ile uzun zamandır birlikte çalışıyor ve halen tasarım danışmanlıklarını yürütüyor. MuuM kurucu ortağı Mimar Murat Aksu her projede bir öncekinden daha nitelikli işler ortaya çıkarmalarında işverenlerini iyi tanımalarının ve daha iyi anlamalarının çok önemli katkısı olduğunu dile getiriyor ve ekliyor: “Tasarım sürecinde ilk olarak, Leaseplan için daha önce tasarlamış olduğumuz ofisin çalışanları ile bir araya geldik ve onların mekana dair eleştirilerini ve yeni mekanlarından beklentileri öğrendik. İkinci ofisin tasarımını bütün bu verileri değerlendirip analiz ederek kurguladık.”

    FEATURE 3    

Cozy Interface

We designed it so you can be in control

No more buffering – create, style and enjoy. Our user interface was built on React – the most efficient JavaScript library. We guarantee you will love the difference in performance. You can even start from scratch and build your own items.

    FEATURE 4    

Best Features

Every editing option is very well-thought

Just click & drag to create beautiful pages in a matter of minutes. No designer talent, developer wits or coding skills necessary. No matter if you've used a visual page builder before, with Brizy you'll be a pro the second you start using it.