TARİHÇE

Yamaç Mimarlık İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2000 yılında Adana’da kurulmuştur. Firmamız kuruluşundan bu yana, başta Adana ve çevresi olmak üzere, yurdun çeşitli bölgelerinde mimarlık, mühendislik ve inşaat hizmetleri yürütmektedir.

Yamaç Mimarlık İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Yamaç Mimarlık ve İnşaat, özel olarak konut, hastane, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, otel, iş merkezi gibi özellikli binalarla birlikte, yol ve köprü benzeri üst ve alt yapı inşaatı alanlarında da önemli bir deneyime sahiptir. Üretim felsefemiz, profesyonel ekiplerle, ekonomik bütçe planlamaları uygulayarak, yaratıcı ve estetik çalışmalar üretmektir.

Firmamız; Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat olmak üzere 3 ana iş başlığı altında hizmet vermekte, gerçekleştirdiği birçok projede tasarım dâhil olmak üzere anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

Modernist çizgisiyle tanınan Yamaç Mimarlık ve İnşaat yaratıcı tasarımlarıyla kullanışlı, huzurlu, sıcak ortamlar yaratmaya kendini adamış genç ve dinamik bir ekip ile faaliyet göstermektedir.

in-the-press-img

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yamaç Gayrimenkul Yatırım Geliştirme için kalite; Performans, maliyet, zaman, fiyat ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından optimumu sağlamaktır. Kalite hedefimiz ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen hedeftir.

İŞ SAĞLIĞI & İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

İşçi sağlığı/işçi güvenliği en değerli kaynak olarak gördüğümüz çalışanlarımızın mesleki sağlık ve emniyetlerini korumak, olası iş kazalarını ve bunların etkilerini en aza indirmek üzere uygulanabilir tüm kanun ve yönetmeliklere uygun hareket ediyoruz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Yaptığımız her projenin arkasında duruyoruz. Projelerimizin tamamında malzeme ve işçiliklerin kalitesini firmamızın garantisi altında tutuyoruz.

ÇEVRE POLİTİKASI

Çevrenin korunması ve yaşanabilir bir dünya için, ahlaki değerler ışığında, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun ve toplum beklentilerini karşılayacak projeler üretmeyi geleceğimiz için vazgeçilmez buluyoruz.

Reşatbey Mh.62017 Sok.No:1 Berk Apt.Kat:10/10, Seyhan, ADANA
bilgi@yamacgyg.com
to top button